Održane edukacije za dužnosnike u Splitu i Opatiji

LionsHR Adminis... 27 listopada, 2013 - 20:42

U subotu 26.10. u splitu i u Opatiji održane su uspješno edukacije za dužnosnike za Regiju Jug i Regiju Zapad.Na edukaciji je bilo prisutno 43 polaznika iz većine klubova u obje regije kao i RC I ZC u tim regijama.predavači su bili IPDG Branko Dragičević , GLT Mladen Kajganić, GMT Dražen Melčić,tajnik kabineta Zlatko Janković-Miloš i RC Darko Ćuruvija.U četiri sata edukacije polaznici su slušali teme kao što je povijest Lionizma,rukovođenje LC,prijem novih članova,obveze klubova prema LCI i Distriktu,informatizacija distrikta.Nakon predavanja razmjenjena su iskustva iz rada klubova i odgovoreno je na niz praktičnih pitanja.Nakon edukacije druženje je nastavljeno uz zajednički ručak.Prema ocjeni prisutnih edukacije su potrebne i bile su vrlo korisne za sve polaznike i pomoći će im u radu njihovih klubova.Svim polaznicima su dodjeljene diplome o završenoj edukaciji.