Održana XVIII. Konvencija Lionsa Hrvatske na Plitvicama

LionsHR Adminis... 22 svibnja, 2012 - 19:07
mozaik sa konvencije

U prekrasnom ambijentu Plitvičkih jezera u Hotelu Jezero uz prisustvovanje  130 delegata svih klubova u Hrvatskoj i njihovih gostiju održana je u subotu 19.05.2012 g. XVII Konvencija Lions Distrikta 126 Hrvatska. Uz usvojene godišnje izvještaje o radu Distrikta koje je podnio aktualni Guverner Jusuf Šehanović na sjednici je i Usvojena strategija razvoja organizacije do 2020 g.
Na sjednici je također I. Viceguverner Branko Dragičević izabran za Guvernera D-126 u mandatu 2011 -2013 g.,a II. Viceguvernerka  nada Arbanas je izabrana za I. Viceguvernerku, a Nenad Prelog za II.Viceguvernera.Skupu se je obratio i Janez Bohorič internacionalni direktor LCI-a i Dorijan Maršić Guverner Lionsa Slovenije.

Pored Konvencije Lionsa održana je i konvencija Leo distrikta Hrvatska na kojoj je rezimirana jedna uspješna godina pod vodstvom Borne Bekera i izabrano novo rukovodtvo na čelu kojeg je nova predsjednica Petra Angebrandt.
Uz dobro ozračje na Konvencije je održana i sjednica Vijeća Guvernera kao i edukacija za nove predsjednike i tajnike.Bilo je i puno druženja, organiziran je izlet na Rastoke,a naši domaćini su organizirali i svečanu večeru sa humanitarnom tombolom i aukcijom u povodu 15 g. djelovanja LC Karlovac na kojoj su se bratimili LC Sv. Vlaho iz Dubrovnika i LC Poreč iz Poreča.
Uz opći dojam svih da nam je ponovno bilo lijepo biti zajedno vidimo se već uskoro na regati u Poreču,a nakon godinu dana 25.05.2013 g. Konvenciju ćemo imati na Brijunima.

• Sa sjedice Vijeća Guvernera
  • ID Janez Bohorič drži predavanje na edukaciji
  • Delegati i gosti Konvencije
  • Radno predsjedništvo