Održana XIX.Konvencija Lionsa Hrvatske

LionsHR Adminis... 30 svibnja, 2013 - 11:04

U subotu 25.05.2013 g. na  Brijunima održana je XIX.Konvencija Lionsa Hrvatske na kojoj je aktualni Guverner Branko Dragičević podnio izvješće o stanju u Lions Distriktu-126 u ovoj Lions godini ,a na Konvenciji promovirana buduća Guvernerica Nada Arbanas predložila je svoj Program rada i Kabinet koji će voditi Distrikt u Lions godini 2013/14.Na konvenciji je bilo prisutno i 62 Leića,a njihova Predsjednica je podnijela izvješće o radu Leo distrikta kroz jedan foto video uradak gdje su prikazane sve akcije Leića kojih je u ovoj Lions godini bilo jako puno.

Na kraju radnog dijela sjednica mnogim pojedincima i klubovima je dodjeljeno priznanje međunarednog predsjednika iz ruku PID Janeza Bohoriča i priznanje DG Branka Dragičevića

Pored vrlo uspješnog radnog dijela,na povijesnim Brijunima je ispunjen i bogat program od posjeta Vangi do Izleta po Brijunima kao i promocija knjige Nele Sršen "Rak na duši".U večernjim satima su održana dva predivna druženja Lionsa iz svih krajeva Hrvatske na kojima su sakupljena sredstva u humanitarne svrhe.Još jedna uspješna Konvencija je za nama i veliki zadaci u budučnosti.