Održana uspješna edukacija u Regiji Istok D-126 za dužnosnike lions klubova

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 6 prosinca, 2023 - 11:31

Održana uspješna edukacija u Regiji Istok D-126 za dužnosnike lions klubova

Dana 2.12 u Našicama održana je radionica za dužnosnike Lions klubova te ZC i RC za Regiju Istok.

Radionica je održana za 12 polaznika iz klubova Beli Manastir,Našice,Valpovo Belišće,Donji Miholjac, Osijek (Gea,Osijek,Waldinger). Na radionici su obrađene teme Lionizam kroz povijest, Obraćanje Guvernera, Resursi klupskih dužnosnika i ZC/RC, Knjiga uputa za dužnosnike, Kako do novog člana, Planiranje akcije kluba, Implementacija IT alata, PR u klubu, LCIF, Plan rada ZC/RC, Izrada Plana LC.,Pitanja i odgovori i zaključivanje.

Predavači su bili Guverner D-126 Milorad Stanić, GLT PDG Darko Ćuruvija, GET Mirjana Ćusek Slunjski, KOO za LCIF Željko Gucunski, Predsjednik pov.za informatiku Robert Sedak i tajnik kabineta Zlatko Janković-Miloš. Uz prisustvo 1.VDG Roberta Vulića i predsjednicu Regije JUG Tatjanu Vukman.

Radionica je protekla u izuzetno radnom i lionističkom okruženju uz interakciju polaznika gdje smo kroz diskusiju dotakli mnoge probleme ali i pozitivne aktivnosti u klubovima.

Naš kao i uvijek odličan domaćin je bio LC Našice i PDG Mladen Kajganić na čemu mu zahvaljujemo.

Također smo prisustvovali prijemu jednog člana u LC Našice , a značku mu je dodijelio Guverner.