Održana skupština LC Opatija i primljena tri nova člana

LionsHR Adminis... 26 travnja, 2018 - 22:19

Održana skupština LC Opatija i primljena tri nova člana

Dana 23. travanja 2018 održana je 20-a godišnja skupština Lions kluba Opatija. Skupština je  uveličana prijemom tri nova člana: Ivane Jakovac, Ksenije Ambrozich i Mirka Čačića te im i ovom prilikom želimo srdačnu dobrodošlicu. Aktivnostima bogatu i uspješnu godinu je u svom izvješću prezentirao predsjednik kluba Frano Mika te podijelio zahvalnice članovima koji su posebno doprinijeli Klubu i njegovim  akcijama u protekloj Lions godini. Skupština je kao i obično imala i  svojj dio namijenjen radu za potrebite, tijekom kojega su sakupljena novčana sredstva koja će biti uplaćena kao doprinos organizaciji International Camp on Communication and Computers (ICC) na kojem sudjeluju mladi za poteškoćama u razvoju iz cijelog a  koji  se ove godine održava u Zadru Sukladno dnevnom redu i obavezama koje proizlaze is Statuta  izvršen je i izbor Predsjednika te ostalih dužnosnika Kluba za Lions godinu 2018/2019. Od 01. srpnja 2018 dužnost predsjednika LC Opatija preuzima njegov dugogodišnji i vrijedni član Damir Perman! Na tome mu svi od srca čestitamo a svi skupa se veselimo novim Lions izazovima..