Održana sjednica Vijeća Guvernera D - 126

LionsHR Adminis... 15 veljače, 2015 - 15:40

U  subotu  14.veljače 2015. godine u Hotelu ESPLANADE u Zagrebu održana je 1. sjednica Vijeća Guvernera D - 126 u lions godini 2014./2015.

Na sjednici su bili prisutni PDG Jusuf Šehanović - predsjednik VG koji je i predsjedavao sjednicom, 1. VDG Dražen Melčić ,IPDG Nada Arbanas, PDG Ivica Jakić, PDG Mirko Barišić, PDG Franjo Sinković, PDG Šime Nevidal, PDG Darko Angebrandt ,PDG Lahorka Vlahek –Domac, PDG Nikola Plavec,PDG Branko Dragičević i tajnik kabineta Guvernera Zlatko Janković-Miloš. Nažalost DG Dario Bognolo bio je odsutan zbog bolesti, a ostali PDG su se ispričali.

Na sjednici je razmotreno aktualno stanje u D - 126 i naredne aktivnosti na implementaciji Strategije Saveza udruga lions klubova Hrvatske – Lions distrikt 126 – Hrvatska do 2020 g. i održana rasprava o prijedlogu Nacrta Statuta Saveza udruga Lions klubova Hrvatske – Lions distrikt 126 Hrvatska.Nakon iscrpne rasprave doneseni su zaključci koji će biti dostavljeni Guverneru i klubovima na razmatranje.