Održana sjednica regije Zapad Lions D-126 Hrvatska

LionsHR Adminis... 13 veljače, 2016 - 10:39

U Višnjanu kod Poreča održana je sjednica regije zapad Lions D-126 Hrvatska pod predsjedanjem RC Đeka Šurije.Na sjednici su bili prisutni predstavnici klubova u regiji zapad i dužnosnici iz naše regije.Na sjednici su podnešena izvješća o stanju i aktivnostima u klubovima naše regije gdje je istaknuto niz akcija koje klubovi provode ili će provoditi u narednom razdoblju.Isto tako je istaknuta potreba konsolidacije dva kluba kao što su Polytechnika i LC Pula i obnove njihovog članstva u čemu bi trebali pomoći svi klubovi u regiji.Općenito je istaknuta potreba za obnovom članstva u svim klubovima na čemu treba sustavno raditi.Prije sastanka naš član LC Poreč Peter Poletti je prezentirao povijest svoje Vinarije Poletti i kušali smo i njegova izvrsna vina, a nakon sastanka smo u restoranu Borgonja u Višnjanu smo nastavili druženje i  kušali izvrsne specijalitete Istre pršut i sir i ombolo i kobasice.

Bilo je to jedno ugodno druženje kao i uvijek kada se nađu Lionsi.

RC Đek Šurija