Održana proslava 15 g. djelovanja LC Varaždin i 10.god. djelovanja NCLC Millenium i LC Sveti Nikola

LionsHR Adminis... 16 ožujka, 2014 - 18:46

U petak 14.ožujka 2014 g. u restoranu Garestin održana je svečanost u povodu 15 g. djelovanja LC Varaždin i 10.god. djelovanja NCLC Millenium i LC Sveti Nikola.

Na svečanosti su bili istaknuti dužnosnici D – 126 DG Nada Arbanas,PDG Franjo Sinković, Darko Angebrandt, Nikola Plavec, Jusuf Šehanović, tajnik kabineta Zlatko janković-Miloš kao i predstavnici niza klubova iz Šibenika,Lovrana,Čakovca,Zadra, Belog Manastira i Zagreba. Posebna čast je bila nazočnost 1.viceguvernera Distrikta Slovenije i predsjednika LC Varaždin bratskog kluba Ptuj.

Uz prigodne govore Dubravka Žganeca predsjednika LC Varaždin i Lidije Lončarević predsjednice LC Millenium skupu se obratila Guvernerica D – 126 Nada Arbanas koja je čestitala na obljetnicama djelovanja Varaždinskih klubova i poklonila sadnice ruža za oba kluba koje simboliziraju akciju sadnje ruža koju guvernerica promovira.

Na svečanosti su primljene dvije nove članice u NCLC Millenium kojima je Guvernerica uručila značke Lionsa kao završni čin njihovog prijema i zaželjela im je da ih dugo sa ponosom nose.

Nakon protokolarnog dijela nastavljeno je druženje uz večeru i Lions bandom do sitnih sati. Čestitamo Varaždinskim Lionsima na odličnoj organizaciji i velikom gostoprimstvu.

Snimci:Dragutin Lovrenčić i ZJM