Održana osnivačka skupština Ženskog Lions kluba Gea iz Osijeka

LionsHR Adminis... 17 veljače, 2013 - 19:25

Uz prisustvovanja Guvernera Lions distrikta Hrvatska Branka Dragičevića i najviših dužnosnika u distriktu i regiji te nazočnost preko 80 prisutnih sadašnjih i budućih Lionsa Osijeka i Slavonije i baranje, održana je osnivačka skupština ženskog lions kluba Gea iz Osijeka. Dvadeset članica novog kluba izabralo je svoje rukovodstvo kluba na čijem čelu su Predsjednica Marinela Rosso,1.dopredsjednica Edita Vranješ,2.dopredsjednica Romana Mihaljević,3.dopredsjednica Đurđica Dumančić ,tajnica: Tanja Maglaić , Rizničarka Mirna Makarun Šurina ,Ceremonijarka Jasminka Grigić, Čuvarica pečata Kristina Jalšovec,direktorica za članstvo: Valerija Vuković Kondža ,direktorica za campus i Leo klubove Gordana Šterijev te direktorica za PR i informatiku Kornelija Mlinarević.

1. viceguvernerka Nada Arbanas, PDG  Antun Tucak, predsjednica Regije istok Alenka Butorac, predsjednica zone V Dalija Bošnjak, predsjednici osječkih klubova i mnogi drugi lionsi.Osnivač kluba je LC  Waldinger , kum kluba i Guiding lion Damir Šterijev.

Hvala svima koji su odazvali pozivu na osnivačku skupštinu.

NA OSNIVANJU LC OSIJEK GEA BIO JE I PDG ANTUN TUCAK, JEDAN OD OSNIVAČA 1. LIONS KLUBA U OSIJEKU, LC OSIJEK. ANTUN TUCAK JE BIO PRVI GUVERNER U DISTRIKTU 126 IZ OSIJEKA. SLIJEDILI SU GA IZ LC OSIJEKA ŠIME NEVIDAL I RADOSLAV GALIĆ.

PDG ANTUN TUCAK JE UJEDNO OSNIVAČ I KUM MNOGIH LIONS KLUBOVA.
PROFESORU ZAHVALA ŠTO JE SVOJIM PRISUSTVOM UVELIČAO OSNIVAČKU SKUPŠTINU LC OSIJEK GEA

"WE SERVE"-"SLUŽIMO"...

Damir Šterijev