Održana Leo Konvencija - Damir Sila - Zih novi-stari predsjednik Leo Distrikta

LionsHR Adminis... 3 lipnja, 2014 - 20:47

U Vodicama je održana i sjednica Leo Distrikta.Na sjednici je analizirana prošla Leo godina koju karakterizira i određeno sređivanje članstva i klubova aktivnih od neaktivnih,ali i godina velikih uspjeha Leića koji su u uskršnjoj akciji sretna košarica prikupili 4 tone hrane za potrebite ,a u akciji za poplavljene 100 tona hrane i ostalih potrepština koje su otpremljenje u Slavoniju.Bravo Leići.

Na sjednici su i zacrtani najznačajniji zadaci za sljedeću godinu i podjeljena priznanja najzaslužnijima za rad Leo Distrikta.

Na sjednici i na svim drugim događanjima koje su priredili naši Leići u ova dva dana su prisustvovali i članovi Leo distrikta Slovenija sa kojima naši Leići imaju jako dobru suradnju.

Na sjednici su bili istaknuti članovi Lions Distrikta,1.Viceguverner Dario Bognolo,RC Dražen Melčić ,ZC Iva Angebrandt,tajnik kabineta Zlatko Janković-Miloš,PDG Darko Angebrandt i Jusuf Šehanović.