Održana je edukacija za Certified Guiding Lion Program

LionsHR Adminis... 8 studenog, 2020 - 14:43

Održana je edukacija za  Certified Guiding Lion Program

Jučer 07.11.2020 g. održana je edukacija za  Certified Guiding Lion Program na kojoj je bilo 27 polaznika seminara iz svih regija Lions D-126 Hrvatska  i PDG Lorena Hus iz D-129 Slovenija, a na kojoj su polaznici prošli Program seminara na kojem su obrađene teme:Vještine uspješnog Guiding Lion-a, Postani stručnjak za informacija, Sastavi tim mentora za dužnosnike kluba, Oblikuj trening za dužnosnike kluba, Procijeni potrebe kluba, Resursi Guiding Lion-a.

Seminar su vodili iskusni i certificirani predavači IPDG Darko Ćuruvija i PDG Dražen Melčić.

Seminar je održan putem aplikacije Zoom ali bez obzira da nije bilo neposrednog kontakta predavača i polaznika što bi svakako bilo poželjno kod ovakvih seminara, seminar je održan na jako visokoj razini zahvaljujući kvalitetnim predavačima i polaznicima.

Dogovor je da se svi predavači i polaznici još jednom nađu i prokomentiraju ulogu GL u radu sa klubovima.