Održana izborna Skupština Lions kluba Vukovar

LionsHR Adminis... 19 travnja, 2016 - 02:05

U ponedjeljak 18. travnja 2016. godine u vukovarskom hotelu Lav održana je izborna Skupština vukovarskih lionsa. Prije održavanja godišnje izborne Skupštine simbolično je zasađeno 12 sadnica ukrasnog čempresa, za 12 članova kluba, na šetnici pored hotela.

U radnom dijelu Skupštine prihvaćeno je izvješće o radu kluba , kao i financijsko izvješće u tekućoj Lions godini. U ovoj Lions godini nastavljen je vrlo uspješan i sadržajan rad kluba, a primljena su i 4 nova člana. U LCI prijavljene su ukupno 32 humanitarne akcije i aktivnosti. Za aktivnosti u protekloj  godini Klubu je uručeno priznanje guvernera, a prijavom aktivnosti u MyLCI, Centennial Service Campaign, dobijen je patch za našu zastavu sa 4 dijamanta, prvi u Districtu.  Klub je ostvario iznimno dobru suradnju sa lokalnom zajednicom, medijima, radio na prepoznatljivosti lionsa  i služenju potrebitima.

“Vukovarski cross – Hrvatskoj na ponos” projekt LC Vukovar, kojom se Klub  uključio u glavni program obilježavanja “3. svibnja - Dana grada Vukovara” jedna je od većih akcija do kraja ove Lions godine. Jednoglasno  je usvojen i plan rada Kluba u narednom trogodišnjem periodu.

U izbornom dijelu Skupštine izabrano je novo rukovodstvo LC Vukovar u 2016/2017 Lions godini.

Kristina Glumac, nova je predsjednica LC Vukovar. Dopredsjednici kluba su Vesna Šeper, Vinko Mijok i Igor Tot.

Dužnost rizničara i ove godine obnašat će Ivana Buday, dok je za ceremonijara izabrana Dragana Ivković. Zbog svog osobnog angažmana i uloženog truda, Mirko Matavulj postaje član predsjedništva kluba.

Vesna Šeper je novi povjerenik za Leo klub, a na dužnosti direktora za nove članove ostaje Vinko Mijok. Tajnik kluba je Željko Đekić.

Upravni odbor kluba čini 5 članova shodno Statutu kluba, dok će u Nadzornom odboru sjediti Darija Ivanković, Ivana Buday i Dragana Ivković.  Časnim sudom predsjedava Slavojka Tadijanović, a Mirjana Semenić Rutko i Mirko Matavulj – članovi.

Nakon sjednice Skupštine kluba usljedilo je ugodno druženje svih članova kluba i gostiju, uz prigodan domjenak.

Fotto album

Vaš LC Vukovar