Održana humanitarna akcija LC Zrinjevac namijenjena Zakladi Sierra

LionsHR Adminis... 13 travnja, 2013 - 19:33

Jučer, 10. travnja 2013. g. u Maloj koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog održana je humanitarna akcija LC Zrinjevac namijenjena Zakladi Sierra za izgradnju prvog centra za palijativnu skrb djece pod nazivom "Dom daleko od doma".

Kazališni glumac Roman Šušković Stipanović glumio je u predstavi "Muškarci su s Marsa, žene s Venere". Dvorana je bila popunjena do posljednjeg mjesta, a nakon predstave gosti nisu krili oduševljenje jer je ostvarena krasna interakcija između glumca i publike.

Nakon predstave održan je prigodni domjenak na kojem se pjenušac i vino prodavalo na čaše, a sve u svrhu doniranja humanitarnih priloga upravo za tu akciju, te je sav prihod od ulaznica namijenjen za pomoć Zakladi Sierra.

Na akciji su dragi gosti bili Predsjednik Regije Sjever Dražen Melčić i zamjenica gradonačelnika Grada Zagreba Jelena Pavičić Vukičević.