Održana edukacija za predsjednike i tajnike LC za Regiju Istok i Sjever u Našicama

LionsHR Adminis... 22 rujna, 2013 - 15:45

U subotu 21.rujna održana je prva edukacija za predsjednike i tajnike lions klubova i ostale dužnosnike u Našicama. Edukaciji se odazvalo 35 dužnosnika iz obje regije.

Na početku edukacije pozdravnu riječ je imala  guvernerica D-126 Nada Arbanas koja je govorila o osnovama programa rada u Lions godini  2013./14.

O povijesti Lionsa i orijentaciji novog člana te obvezama klubova prema LCI , distriktu i uredima državne uprave predavanje je održao Zlatko Janković-Miloš tajnik kabineta D-126, a o Lions klubu u svjetlu stalnih promjena - GLT Mladen Kajganić. O zadržavanju  postojećih i prijemu novih članova-metode i aktivnosti GMT Dražen Melčić.

Praktični rad i upute za prijavu na LCI web, slanje MMR,Activity reporta i izmjene članstva dao je Predsjednik povjerenstva za članstvo Milan Grković

Nakon svih predavanja održana je diskusija među prisutnima i objašnjenja su konkretna pitanja i situacije iz rada dužnosnika te je na kraju guvernerica uručila diplome za uspješnu edukaciju svim polaznicima. Nakon edukacije za sve polaznike organiziran je ručak gdje je nastavljeno druženje prisutnih.