Održana 5. Žlica dobrote LC Zagreb

LionsHR Adminis... 25 studenog, 2013 - 08:15

Održana 5.Žlica dobrote LC Zagreb

Na tradicionalnom okupljalištu Zagrepčana poznatom restoranu OKRUGLJAK , održana je već peta Žlica dobrote, za koju sad već možemo kazati, da je postala tradicionalnom. Ove godine večera je tematski obradila jela SINJSKE KRAJINE. Glavni cilj ovog humanitarnog događanja je prikupljanje sredstava za humanitarno djelovanje Lions Kluba ZAGREB. Druga okosnica ovog događanja je upoznavanje naših ljudi sa poznatim kuhinjama, koje su poznate u svijetu, ali i kuhinje iz naše domovine, koje smo već zaboravili. Treća okosnica ovog događanja, neposredno je vezana uz samu Žlicu dobrote, a što će u neposrednoj budućnosti naznačiti ovo događanje, a o tome ćemo doznati tijekom idućih večera pod nazivom Žlica dobrote.

Naš najveći sponzor svakako je restoran OKRUGLJAK, koji nam nesebično te večeri, ali i dane prije kao i poslije, donira svoj prostor, kuhinju, pripremu večere od odabira namirnica, pripreme same večere i serviranja iste. Svi dobro znamo što treba učiniti da dvorana i stolovi budu tako savršeno i s puno ljubavi i pažnje pripremljeni za svečanost večere. Tu je toliko sitnih detalja, koji ipak svi zajedno čine OKRUGLJAK, nezaboravnim događanjem.

Ove godine, kao svake do sada HBOR nam je značajan sponzor, koji svojim novčanim prilozima omogućava uspješnost naših humanitarnih akcija, za pomoć potrebitima u neposrednom okolišu. Ove godine u ovoj akciji Lions Kluba Zagreb učestvovalo je oko 150 učesnika, a u donatorskoj košarici, našli smo dodatne novčane priloge, svima od srca hvala, članovi Lions Kluba ZAGREB.

Tajnnik kluba B.Milčić