Održana 4.sjednica proširenog kabineta guvernera u Splitu

LionsHR Adminis... 29 travnja, 2013 - 19:47

U Splitu je u subotu 20.travnja održana 4.sjednica PKG.Na sjednici su razmotreni izvještaji guvernera i predsjednika regija o događanjima između dvije sjednice kabineta,o stanju članstva i u kklubocvima,kao i izvršenje financijskog plana distrikta sa stanjem dugovanja klubova prema distriktu.Također su razmoreni izvještaji o realizaciji i pripremama distriktualnih projeka/Grand prix, Jedrima protiv droge,fotografija/,a podnesen je izvještaj o pripremama za kamp mladih i dosadašnjim rezultatima razmjene mladeži.Podnesena je i informacija o realizaciji programa informatizacije distrikta i završetku projekta biznis katalog Lionsa.Na sjednici je također podnesen Izvješće o tijeku izbora za II.Viceguvernera na regiji zapad gdje je konstatirano da je za tu dužnost predložen Dario Bognolo iz LC Rijeka.Prije sjednice održana je i sjednica regije JUG.

Prethodni dan u petak je održana edukacija za regiju JUG i svečana večera koje je domaćin bio LC Split, a u četvrtak i za članove novog LC Narona iz Metkovića.