Održana 3. Sjednica Vijeća guvernera D – 126

LionsHR Adminis... 16 ožujka, 2014 - 17:33

U Varaždinu 14.ožujka 2014 g. pod predsjedanjem PDG Darka Angebrandta održana je 3.sjednica Vijeća guvernera na kojoj su prisutni Past Guverneri saslušali Izvješće o aktualnom stanju u D - 126 DG Nade Arbanas,izvješće PDG Franje Sinkovića o priprema za tradicionalnu distriktrualnu akciju Jedrima protiv droge na Murteru i raspravili o provođenju strategije razvoja Hrvatskih lionsa usvojenoj na Konvenciji na Plitvicama 2012  g. Zaključeno je da trenutno stanje u D-126 unatoč padu članstva ima i vrlo pozitivnih trendova koje karakterizira veliki broj akcija klubova i realizaciji niza projekata na nivou Distrikta i klubova tim više što se aktivnosti odvijaju u doba krize i negativnih trendova u društvu koji se neminovno odražavaju i na djelovanje naše udruge i naše članove.

Što se tiče regate konstatirano je da isto tako s obzirom na stanje u društvu možemo biti zadovoljni odazivom klubova i posada za regatu kojih će prema najavama biti dvadeset. Sljedeći tjedan će se utvrditi kompletan program regate i svi detalji biti poznati.

Što se tiče strategije zaključeno je da se uskoro u Zagrebu održi sastanak Vijeća za strategiju uz prisustvovanje što većeg broja Past Guvernera.