Održana 3. sjednica LEO D-126

LionsHR Adminis... 18 ožujka, 2019 - 15:13

U subotu, 2. ožujka 2019. održana je III sjednica LEO D-126 u godini 2018/2019. u Novigradu. Predsjednik LEO D-126 dao je izvještaj o radu i stanju LEO Distrikta između dvije sjednice. Predsjednici klubova izvijestili su ostale članove o radu svojih klubova, te naveli akcije I događanja koja su im u planu do kraja godine. Tajnica LEO D-126 Sara Bermanec dala je financijski izvještaj do 3. LEO sjednice te izložila financijski plan do kraja LEO godine. U sklopu programa pridružili smo se Lionsima na njihovoj 3. sjednici gdje je predsjednik LEO D-126 Dario Džapo dao izvještaj o radu Distrikta te iznio plan aktivnosti do kraja LEO godine. Predsjednik se još jednom zahvalio Lionsima na velikodušnoj pomoći u organizaciji Balkan ekspresa. Nakon. sjednice održano je LEO druženje gdje smo se uz finu hranu i puno smijeha opustili i družili dugo u noć. Zahvaljujemo se svim članovima koji su prisustvovali na sjednici te se nadamo da se u što većem broju vidimo na LEO konvenciji u Valpovu.