Održana 2.sjednica Vijeća za provođenje strategije Lions distrikta - 126

LionsHR Adminis... 12 listopada, 2014 - 15:58

Prije sjednice kabineta održana je 2.sjednica Vijeća za strategiju Lions D -126 na kojoj se uz nazočnost velikog broja dužnosnika distrikta raspravljalo o nekoliko ključnih pitanja vezano za aktualni trenutak naše organizacije. Prije svega saslušana je informacija tajnika kabineta Zlatka Janković-Miloša o donošenju novog zakona o udrugama i obvezi da se u roku godine dana uskladimo sa odredbama ovog Zakona te je usvojen prijedlog za održavanje seminara za lidere u lionsima 24,25 i 26 10. u Našicama na kojem će biti predavači Darko Ćuruvija i PDG Slovenije Lorena Hus.

Na sjednici je imenovana radna grupa za provedbu strategije u sastavu Goran Šarić kao predsjednik,PDG Jusuf Šehanović,1.viceguverner Dražen Melčić i tajnik kabineta Zlatko Janković-Miloš.

Utvrđene su i dvije teme za 3.sjednicu Samoboru i to Odnos Lions – Leo i vrlo značajno pitanje porast članstva u klubovima.