Održana 2. sjednica Regije Sjever u Samoboru

LionsHR Adminis... 26 studenog, 2013 - 13:50

U Samoboru je u ponedjeljak, 25.11.2013. održana 2. sjednica Regije Sjever. Domaćin je ovaj puta bio LC Samobor.

Dužnosnici su izvijestili o situaciji u klubovima, primanjima novih članova, bogatom programu aktivnosi, održanih i planiranih. Na sjednici je aktivno sudjelovao i PDG Ivica Jakić i pružio pdoršku i dao korisne savjete klbovima Regije Sjever. Na kraju službenog dijela sastnak RC Dražen Melčić je podijelio priznanja PDG-a Branka Dragićevića za Lions godinu 2012./13. posebno zaslužnim članovima i klubovima.

Nakon sjednice članovi LC Samobor su sudionike počastili slasnom večerom u Samoborskoj Pivnici, gdje su svi prisutno još dugo vodili ugodne i korisne razgovre i izmjenjivali svoja iskustva.