ODRŽANA 1.SJEDNICA VIJEĆA GUVERNERA I KABINETA D-126 U OPATIJI

LionsHR Adminis... 4 rujna, 2011 - 18:18
Predsjedanje sjednicom kabineta

U Opatiji biseru sjevernog Jadrana 2. I 3. rujna održana je 1.sjednica Vijeća guvernera i kabineta D-126 Hrvatska u mandatu Guvernera Jusufa Šehanovića. Na sjednicama su usvojeni Plan i program rada vijeća i kabineta za 2011/12 god., prošlogodišnji guverner PDG Nikola Plavec  je izvijestio, a kabinet usvoji izvještaj o realizaciji plana distrikta vezano za njegov mandat/financijsko izvješće,kamp mladih i primopredaja dužnosti/. DG Jusuf Šehanović je podnio izvješće o održanom DG seminaru i 94.konvenciji Lionsa svijeta u Seattlu. Tajnik Zlatko janković-Miloš o ustroju ureda u Zagrebu i informatizaciji Distrikta. Također je usvojen Program edukacije koji je izložio GLT Koordinator Mladen Kajganić, a dana je podrška Planu i programu rada Leo distrikta koji je predložio Borna Beker Predsjednik Leo distrikta 126.Damir Šterijev nas je izvijestio o stanju u Campus klubovima i planovima njegovog povjerenstva, a Sanja Opačak o planovima Povjerenstva za financiranje.
Najavljena su i buduća događanja;
1.sjednica proširenog kabineta u Đakovu 07.,08. I 09.listopada sa izuzetno zanimljivim događanjima/vidite prezentaciju/. Na lijepo druženje u Đakovu nas je pozvala Iva Angebrandt,predsjednica LC Buga Đakovo, a Darko Čuruvija Predsjednik LC Opatija nas je pozvao na Dane Beča u Opatiji i bečki bal 23. I 24.09. u Opatiji.
Uz radni dio sastanaka PDG Ivica Jakić sa suprugom nam je priredio jedno predivno druženje u njegovom domu u Opatiji, a Lionsi Opatije kulturno događanje ,otvaranje izložbe slika Labinske umjetnice Adalgise Škopac.Još jednom zahvaljujemo domaćinima i osoblju hotela Ambasador na izuzetno toplom prijemu na koji smo naišli u Opatiji. Hvala svima koji su se odazvali i do Đakova,pozdrav.

• OKUPLJANJE PRED SJEDNICU VIJEĆA
  • PREDSJEDNIK VIJEĆA GUVERNERA BORUT BORJA KOPANI PREDSJEDA SJEDNICOM
  • PDG DARKO ANGEBRANDT SUDJELUJE U RASPRAVI
  • DG JUSUF ŠEHANOVIĆ URUČUJE ZNAČKU INT.PREDSJEDNIKA PDG OLGI ŠOBER