Održana 1.sjednica Regije Zapad u Rijeci

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 27 rujna, 2023 - 17:47

Održana 1.sjednica Regije Zapad u Rijeci

U predivnom ambijentu Restorana Trampov breg sinoć 26.09.2023 g.  pod predsjedanjem Predsjednice regije Zapad Lidije Starčević  održana je 1.sjednica Regije Zapad.

Sjednici su prisustvovali i dužnosnici D-126  Hrvatska na čelu sa DG Miloradom Stanićem koji je dodjelio značke RC i ZC prisutnim Lionesama Lidiji Starčević,Branki Crnković i Ivani Jakovac.

Na sjednicu su se odazvali skoro svi predstavnici Lions klubova iz Istre i sa Kvarnera a razgovaralo se o budućim aktivnostima klubova i nekim regionalnim akcijama kao što je sadnja drveća u okolici Vrbovskog 14.10.2023 g. gdje bi bili pozvani svi klubovi u Regiji, kao i potencijalnim akcijama u proljeće i ljeto kao što je čišćenje mora i takmičenje u kuhanju svih klubova.

Klubovi će organizirati svoje tradicionalne akcije kao što je Maslinik dobrote LC Poreč 21.10. i sakupljanje starih naočala u tijeku 10 mj LC Korzo  i Grand prix LC Rijeka.

Nakon sadržajne i konstruktivne rasprave kao i uvijek Lionsi su se družili i nakon sastanka u vrlo ukusnu hranu koju su nam spremili u Trampovom bregu.

Još jedno divno Lions veče.