Održana 1.sjednica Regije Istok u Našicama

LionsHR Adminis... 22 rujna, 2013 - 15:36

U petak 20.rujna u Hotelu Park u Našicama pod predsjedanjem RC Srećka Tomasa održan je sastanak Regije Istok. Na sastanku su bili prisutni predsjednici i tajnici klubova i ZC u regiji Istok kao i tajnik kabineta guvernera Zlatko Janković-Miloš

Na sastanku su predsjednici zona podnijeli izvješća o brojnom stanje članstva po klubovima i nazočnost na sastancima,napravljena je analiza rada klubova po pojedinim zonama u regiji istok,razmotreni su planovi rada za lions godinu 2013./14.klubovi su podnijeli izvještaj o ažuriranju  podataka o rukovodstvu u nadležnom uredu državne uprave i podnošenju zahtjeva za trajno obavljanje humanitarnih djelatnosti. Zatim je bilo riječi o sutrašnjoj edukaciji članstva i dužnosnika te narednim humanitarnim aktivnostima u regiji istok. Također je dogovorena pomoć svih klubova i dužnosnika obnovi rada LC Vukovar. Nakon sastanka svi prisutni su nastavili druženje uz večeru.