Održana 1.sjednica PKG u Našicama

LionsHR Adminis... 23 listopada, 2012 - 10:19

Dana 20.listopada u Našicama na poziv guvernera D-126 Branka Dragičevića održana je 1.sjednica proširenog kabineta guvernera. Na sjednici je uz članove kabineta nazočio i PID Janez Bohorič ,IPDG Jusuf Šehanović i PDG Šime Nevidal i Darko Angebrandt te 1.VDG Nada Arbanas i 2.VDG Nenad Prelog.

Na početku sjednice dužnosnicima koji nisu bili prisutni u Zagrebu su uručene značke.

Na sjednici su podneseni izvještaji  sa Konvencije LCI u Busanu i  Leo i Lions Europa  foruma i usvojen program rada za ovu Lions godinu. Bilo je razgovara o aktualnom stanju u klubovima o čemu su izvješće podnijeli RC Alenka Butorac,Darko Ćuruvija i Tonći Vicelić. A na kraju sjednice guverner je uručio priznanja prošlogodišnjeg LCI predsjednika Wing Kun Tama IPDG-u Jusufu Šehanoviću i Barbari Milčić. Sjednica je protekla u pozitivnom ozračju sa osnovnom porukom da je rad u klubovima temelj rada u Lionsima i da naše klubove možemo i moramo još više jačati.