Održana 1. Sjednica Regije Sjever u Novom Marofu

LionsHR Adminis... 6 listopada, 2013 - 22:01

LC Novi Marof je 2.10.2013. bio domaćin 1. sjednice Regije Sjever.

U ugodnoj, otvorenoj i konsturktivnoj atmosferi, održana je 1. Sjednica Regije Sjever. Nakon uvodnog predstavljanja svih sudionika, rekapitulirali smo formalno administrativne obveze (PU101, MMR, Activity report, potrebne registracije).

RC D. Melčić je potom upoznao sudionike sa stanjem članstva i klubova. Naglasio je potrebu motivacije članova da ostaju kao i potrebi primanja novih članova u Lions godini 2013./14.

Sudionici su se složili da treba uložiti dodatne napore na području PR-a, tako da aktivnosti Lionsa ne prate samo lokalni mediji, već i nacionalni, a u svrhu promocije humanitarnog rada i privlačenja potencijanih novih članova.

Sudionici su pokazali interes za povezivanjem klubova u zajedničkim akcijama, češćem međusobnom posjećivanja sa svrhom razmjene iskustava, planiranja zajedničkih aktivnosti ali i uživanja u druženju.