Održana 1. Sjednica proširenog kabineta kabineta Guvernerice Nade Arbanas u Osijeku

LionsHR Adminis... 7 listopada, 2013 - 12:02

U Osijeku je u subotu 05.listopada u Hotelu Osijek u Osijeku održana 1. Sjednica proširenog kabineta Guvernerice Nade Arbanas Distrikta 126 na kojoj je su bili prisutni članovi užeg  kabineta u ovoj Lions godini te predsjednici povjerenstava,predsjednici i tajnici klubova. U Svečanom dijelu sjednice Guvernerica je  uručila insignije novim dužnosnicima,a PDG Jusuf Šehanović je uručeno visoko priznanja međunarodnog Predsjednika IPDG-u Branku Dragičeviću.

U radnom dijelu sjednice podnesen je  izvještaj o primopredaji kabineta i stanju članstva i klubova u Distriktu i dogovorene osnovne smjernice i zadaci koji stoje pred kabinetom u  ovoj Lions godine koje je Guvernerica zacrtala u svom planu i programu rada.

Predsjednica povjerenstva za razmjenu mladih Barbara Milčić podnijela je izvještaj kroz prezentaciju o realizaciji kampa mladih i ovogodišnjoj razmjeni mladih. Izvještaji su ocijenjeni izuzetno pozitivno sa zahvalom Barbari na velikom trudu. Također su usvojeni izvještaji RC o stanju u svakoj regiji,a pojedini Predsjednici povjerenstava Dražen Melčić,Mladen Kajganić i Rasima Kajić su podnijeli prijedlog programa rada svojih povjerenstava u ovoj Lions godini.

Na kraju sjednici predstavljen je program događanja u Zadru povodom 15 obljetnice LC Zadra.

Nakon sjednice ugodno druženje u Galiji

Nakon sjednici nastavljeno je ugodno druženje u restoranu Galija na rijeci Dravi uz kušanje slavonskih delicija. Vidimo se u Zadru.