Održana 1. Sjednica kabineta Guvernerice Nade Arbanas u Osijeku

LionsHR Adminis... 7 listopada, 2013 - 12:15

U Osijeku je u petak 04.listopada u Hotelu Osijek u Osijeku održana 1. Sjednica kabineta Guvernerice Nade Arbanas Distrikta 126 na kojoj je su bili prisutni članovi užeg kabineta u ovoj Lions godini. Na sjednici je podnesen izvještaj o primopredaji kabineta i dogovorene osnovne smjernice i zadaci koji stoje pred kabinetom u  ovoj Lions godine koje je Guvernerica zacrtala u svom planu i programu rada.

Prije sjednice kabineta održana je je 1. sjednica Vijeća Guvernera.Uz prisustvo PDG Šime Nevidala,Radoslava Galića,Jusufa Šehanovića i IPDG-a Branka Dragičevića,te tajnika kabineta Zlatka Janković-Miloša,sjednici je predsjedala DG Nada Arbanas,a dogovoren je sastanak sjednice Odbora za provođenje strategije u Zagrebu gdje bi se okupili svi PDG i dužnosnici distrikta.