ODRŽAN SASTANAK TALIJANSKOG,SLOVENSKOG I NAŠEG GUVERNERA U OPATIJI

LionsHR Adminis... 28 prosinca, 2011 - 08:34
Nakon sastanka organizirana je večera i druženje u jednom Opatijskom restoranu

Jučer 27.12.2012 god. u Opatiji je održan sastanak guvernera Italije D-108 Ta2 Leonarda Forabosca,guvernera Slovenije Bojana Maršiča i  guvernera Hrvatske D-126 Jusufa Šehanovića sa svrhom dogovora oko trojnog bratimljenja lions distrikta Italije, Slovenije i Hrvatske.

Sastanku su bili još prisutni tajnik kabineta Guvernera Hrvatske Zlatko Janković - Miloš ,predsjednik Regije Zapad  Leo Jonjić, predsjednica odbora za vanjske odnose bratimljenja D-108 Ta2 Italije Cinzia Cosimi.

Na sastanku je dogovoreno da sva tri Distrikta prisustvuju na regati Jedrima protiv droge u Poreču od 31.05 do 03.06.2012 g. sa posadama i da se tom prilikom izvrši ceremonija bratimljena.Također je dogovoren način međusobnog komuniciranja i obavještavanja o drugim akcijama u sva tri distrikta kako bi se ukoliko postoji interes uključili Lionsi iz sve tri države u te aktivnosti.

Sastanak je nakon službenog dijela u Hotelu Ambasador nastavljen uz ugodno druženje i večeru.