Održan sastanak Lions klubova Zone V u Regiji Istok

LionsHR Adminis... 8 ožujka, 2014 - 21:47

Dana 04.03.2014. u restoranu Park u Valpovu je održan sastanak klubova Zone V iz Regije Istok. Ovo je pripremni sastanak za satanak lions klubova Regije Istok, koji će se održati 10.03.2014. u Đakovu.

Sastanku je prisustvovala i naša guvernerica Nada Arbanas. Domaćin je bio LC Valpovo -  Belišće, na čelu sa Predsjednikom zone V - Miroslavom Andrišićem, te predsjednicom Regije Istok - Daliom Bošnjak.

Sastanku su se odazvali svi predstavnici klubova, predsjednici i tajnici: LC Beli Manastir, LC Valpovo - Belišće, LC Michael Donji Miholjac i LC Našice.

Dnevni red je bio:

1. Stanje članstva po klubovima

2. Regiliranje obveza prema Districtu i LCI

3. Provedene aktivnosti od zadnjeg sastanka

4. Problematika u klubovima

5. Učešće na sastanku Regije i PSKG u Varaždinu

Sve prisutne pozdravio je domaćin M. Andrišić, iznio kratko razloge sastanka i predstavio dnevni  red a potom je sve pozdravila guvernerica Nada Arbanas, te se pristupilo čitanju etičkog kodeksa i ciljeva.

Nakon toga, guvernerica nas je upoznala s proteklim i predstojećim aktivnostima na razini Distrikta, a onda se nastavilo s radom prema dnevnom redu. Na kraju guvernerica se zahvalila svima za postignuća u proteklom periodu i dugogodišnjem radu u Lionssima, te se nastavilo ugodno druženje uz večeru.

Dubravko Krušarovski

predsjednik LC Beli Manastir