Održan prvi sastanak Zone III Regije Istok

Slika korisnika Suzana Mihelčić
Suzana Mihelčić 28 rujna, 2023 - 18:03

U prekrasnom ambijentu restorana My way u Slavonskom Brodu, održan je prvi sastanak Zone III Regije Istok. Na sastanku su sudjelovali predstavnici klubova iz Slavonskog Broda i Đakova, te predsjednik Regije Istok Vjeran Bogović. Tema sastanka koji je sazvala predsjednica Zone Jelena Demetrović bilo je članstvo, tj. razmjena ideja o novačenju i zadržavanju članstva. Razgovaralo se o akcijama klubova i mogućim budućim zajedničkim akcijama. Nakon konstruktivne rasprave donešeni su zaključci kako bi bilo dobro povećati vidljivost rada klubova, zatim sudjelovanje u akcijama klubova u Zoni ili Regiji te da ćemo iskoristiti nova poznanstva sa sastanaka kako bi razmijenili ideje i pozive na sudjelovanja u akcijama.