Održan humanitarni bal Lions cluba "Zrinjevac" za kupnju ultrazvučnog uređaja za brahiterapiju

LionsHR Adminis... 29 svibnja, 2014 - 08:24

Održan humanitarni bal za kupnju ultrazvučnog uređaja za brahiterapiju

U organizaciji Lions cluba „Zrinjevac“ i pod visokim pokroviteljstvom predsjednika Republike Hrvatske Ive Josipovića, u subotu 17. svibnja u 19 sati u hotelu Sheraton u Zagrebu održan je humanitarni bal s kojeg će prihod biti namijenjen za humanitarnu akciju „Žene daruju muškarcima“.

Cilj akcije bio je prikupljanje sredstava za kupnju ultrazvučnog uređaja za brahiterapiju za Kliniku za onkologiju i nuklearnu medicinu KBC-a Sestre milosrdnice.

Ujedno, ovim humanitarnim balom Lions club „Zrinjevac“ proslavili su svoju 15. godišnjicu. Cijena ulaznice bila je 400 kuna.

Uzvanike su zabavljali Big band Hrvatskog glazbenog zavoda pod vodstvom maestra prof. Zlatka Dvoržaka, i nastupili su sopranistica Nikolina Pinko, bas-bariton Matija Podnar, mezzosopranistica Tereza Gabrić te plesači iz Plesne škole Harmony.

Voditeljica programa bila je Sonja Šarunić.