Održan drugi sastanak Zone III Regije istok

Slika korisnika Suzana Mihelčić
Suzana Mihelčić 20 studenog, 2023 - 16:30

U utorak, 14. 11. 2023. u Đakovu, održan je drugi sastanak Zone III Regije Istok. Predsjednica Zone III Regije Istok Jelena Demetrović te se zahvalila svima na dolasku. Predstavila je dnevni red sastanka i temu, a to je služenje. Predsjednica ističe kako nam je tema već svima dobro poznata i da je to ono što mi zapravo kroz svoje akcije u klubovima radimo. Navodi kako su za ovaj sastanak bitnije goruće teme, a to su obaveze svakog kluba koje se trebaju ispunjavati. Kao primjer navodi uplate članarina te ispunjavanje Activity reporta ili izvještaja o aktivnostima klubova na službenim stranicama, odnosno nedovoljno davanje informacija o provedenim aktivnostima klubova. Objava akcija putem medija i društvenih mreža je nešto na čemu bi svi klubovi trebali poraditi, a kao dobar primjer ističe svoj matični klub LC Brođanka.

Nakon toga predstavnici klubova podijelili su sa nazočnima plana rada svojih klubova do kraja godine, uslijedila je razmjena ideja i rasprava o rečenom.

Nakon rasprave doneseni su zaključci da svi klubovi trebaju poraditi na načinu djelovanja odnosno na načinu davanja informacija. Pored onoga što je učinjeno, danas je bitno da te informacije dođu do drugih ljudi i da na neki način naše djelovanje postane vidljivo ostalima. Svi su se složili da će ubuduće više sudjelovati u akcijama klubova u Zoni ili Regiji.