Održan charter night LC Polytechnica Rijeka

LionsHR Adminis... 19 travnja, 2015 - 21:30

U subotu je u Rijeci održan Charter night LC Polytechnica. Uz nazočnost najviših dužnosnika D-126 Hrvatska DG Daria Bognola,PID Bojana Šobera, PDG Olge Šober,GMT Lea Jonjića i predsjednika Zona i Lions klubova u našu Lions zajednicu primljeno je 20 novih članova Lionsa. Klub je osnovan prije nekoliko mjeseci i već je održao nekoliko značajnih humanitarnih akcija, a ova večer je posvećena prikupljanju sredstava za nabavu didaktičke opreme za senzorički park Centru za autizam, Rijeka.

Svečanost je vodio tajnik kabineta D - 126 Zlatko Janković-Miloš, nakon čitanja kodeksa i ciljeva Lionsa, članovi kluba su položili prisegu lionsa.

u ime kluba osnivača LC Rijeka nazočne je pozdravila Predsjednika kluba Anita Ban.

Na svečanosti je Kuma kluba Anči Bognolo poklonila klubu Lions zastavu , a Guverner zvono i batić za uspješno vođenje sastanaka kluba. Članovi kluba su prisutnima uručili prigodne poklone.

U zabavnom dijelu programa bilo je plesa i zabave , a i učenja plesa prisutnih od strane plesnog studia iz Pule.

Izuzetna večer i zbog povoda i zbog prekrasnih mladih ljudi koji su sa puno entuzijazma i poleta se uključili u Lions organizaciju.