Održan Charter night LC Gea iz Osijeka

LionsHR Adminis... 29 travnja, 2013 - 20:51

U Osijeku je u subotu 27.04.nakon dugih priprema i nekoliko edukacija članica ,održana završna potvrdna svečanost - Charter night LC Gea iz Osijeka.U predivnoj dvorani rektora Osječkog sveučilišta okupili su se predstavnici klubova regije ,a bilo je i članova Lionsa iz Splita,Rijeke,Poreča i Zagreba.Svečanosti su prisustvovali DG Branko Dragičević,1. viceguvernerica Nada Arbanas,PDG Šime Nevidal i Darko Angebrandt,Predsjednica regije Alenka Butorac i zone Dalija Bošnjak i Branka Crnković-Stumpf.Sjednici su prisustvovali predstavnici Županije i članovi obitelji novih članica.

Nakon prigodnih riječi Guvernera,Predsjednika LC Waldinger Željka Vranješa-osnivača kluba i kuma kluba Damira Šterijeva te domaćina predsjednice LC gea Marinele Rosso prišlo se je potpisivanju charter povelje i uručivanja certifikata i značaka članicama čime su one zvanično postale charter članice LC Gea.Nakon ove predivne svečanosti pjevački zbor LC Gea je otpjevao pjesmu iz Jalte ,a nakon toga se svečanost premjestila u aulu Arheološkog muzeja Slavonije gdje je održana svečana večera sa humanitarnim karakterom.Uz dobru atmosferu i zabavu u  prvoj humanitarnoj akciju prikupljena su sredstva za udrugu za pomoć obitelje  djece sa autizmom Dar iz Osijeka.

Sve čestitke ženskom  LC Gea,njihov Charter i  prva humanitarna akcija su u potpunosti uspjeli.Čestitamo ulazak u veliku Lions obitelj.