ODRŽAN CHARTER NIGHT CAMPUS KLUBA UNIVERSITAS ZAGRABIENSIS

LionsHR Adminis... 29 listopada, 2011 - 21:01
POČETAK SVEČANOSTI - INTONIRANJE HIMNI

Kampus Klub Lions Universitas Zagrabiensis održao je Charter Night  u petak, 28. listopada, 2011. godine u prostoru Movie Pub-a.U prisustvu Guvernera d-126 Hrvatska Jusufa šehanovića i velikog broja gostiju iz drugih klubova,rukovodstva Leo Distrikta i roditelja svi članovi su položili svečanu prisegu i predstavili se nazočnim gostima.U ceremoniji prisege su predane Charter značke, certifikat i Charter povelja klubu.Nakon ceremonije ugodno druženje nastavilo se humanitarnim koncertom na kojem će nastupati 'Do 3 minute' i Dijete nemira' i DJ Critical LP.U sklopu večere održala se i humanitarna tombola od čije je prodaje sav prihod namijenjen udruzi 'Majka za dijete' za obnovu igraonice kao i iznos od svake ulaznice također ide u humanitarne svrhe.

Kuma kluba je Barbara Miličić, a inicijator osnivanja PDG Nikola Plavec.Čestitamo svim članovima i na temelju ove svečanosti ne sumljamo u njihovu uspješnost u radu.

• Radno Predsjedništvo
  • Moderator večeri
  • Pozdravna riječ Predsjednice kluba Anje Kostrenčić
  • Pozdravna riječ Guvernera D-126 Jusufa Šehanovića