Održan Charter Day novoosnovanog Leo kluba Klas Đakovo

LionsHR Adminis... 11 lipnja, 2013 - 08:44

U subotu  08.06.2013. održan je Charter Day novoosnovanog Leo kluba Klas Đakovo. Leo Distrikt 126 postao je bogatiji za još jedan novi, kvalitetan klub kojega čini 14 mladih i poletnih slavonskih leića. U samom srcu Slavonije, u našem Đakovu, u povijesnom ambijentu Gradske Vijećnice, održana je svečana ceremonija ustoličenja Leo kluba Klas Đakovo na kojoj su prisustvovali  brojni lions i leo članovi Slavonije. Tako su svečanost uveličali slijedeći članovi: upravo izabrana nova Guvernerka Lions Distrikta 126 Nada Arbanas, PDG Šime Nevidal, PDG Darko Angebrandt, predsjednica zone Iva Angebrandt, predsjednik LC Đakovo Ivan Tandara, članica LC Mursa Osijek Đurđa Nevidal, te članovi Leo kluba Aurora Vinkovci. Zahvaljujem se svim lions i leo članovima koji su prisustvovali svečanosti. No, bez jednoga Lions kluba, sve ovo bilo bi nemoguće, a to je Lions klub Sponzor, naš LC Buga Đakovo. Na čelu sa ovogodišnjom predsjednicom Ljiljom Kolar i Leo klub Advisorom Magdalenom Goluža, sve članice uložile su veliki trud i energiju kako bi ovaj naš klub bio osnovan i kako bi imali nezaboravnu svečanost ustoličenja. Hvala našim Bugama!

Iznimno sam sretna i ponosna što sam upravo ja imala tu čast i radost ustoličiti Leo klub Klas Đakovo  i to u mome rodnome gradu. Naša Slavonija i naše Đakovo postali su bogatiji za novu skupinu iznimno kvalitetnih i veselih mladih ljudi koji će svojom radošću, poletom i energijom unositi novu svježinu u lions i leo pokret, a svojoj zajednici pružiti ono što joj je potrebno i time koračati samo jednim putem, putem služenja drugima. Njihove mame, članice LC Buga Đakovo, zajedno sa muškim LC Đakovo biti će im čvsta ruka vodilja i odličan primjer istinskih lionističkih vrijednosti. Uvjerena sam da će spona koja je bila vidljiva među njima na dan ustoličenja u budućnosti biti još veća i jača, te kako će zajedničkim radom rasti i razvijati se. Našem novom Leo klubu želim srdačnu dobrodošlicu u našu malu zajednicu, puno dobrih akcija, veselih druženja, novih prijateljstava i svega onoga što krasi i diči jednoga leo člana. Neka budu ono što im ime govori, KLAS  koji će se vinuti u nebesa, prkositi svakom vjetru, hraniti svojim plodom, a zlatnom bojom resiti naša žitna slavonska polja. Leo klub Klas Đakovo čestitamo!

„To be connected!“

We serve!

Petra Angebrandt,

predsjednica Leo Distrikta 126  2012/2013.