Održan 3. sastanak Regije zapad

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 20 svibnja, 2023 - 10:05

Održan 3. sastanak Regije zapad

U četvrtak, 18.5. održan je treći sastanak predsjednika i tajnika regije Zapad. Predstavnici 8 klubova su u srdačnoj atmosferi zaokružili do sada učinjeno, uz izraženo zadovoljstvo lijepim akcijama i susretima. Izdvojili bismo međunarodne susrete kao što je projekt Gornji Jadran koji okuplja klubove iz pograničnih područja Slovenije, Italije i Hrvatske; kontakte naših Lionsa sa klubovima u Malti i Istanbulu; posjet LC Novigrada bratimljenom klubu u Novom Sadu. I za kraj, bratimljenje LC Korzo sa LC Maribor.

• Viceguverner Milorad Stanić je iznio okvire svog plana rada u idućoj Lions godini, a koje će detaljnije prikazati na Konvenciji. Pozvao je klubove da u što većem broju dođu u Osijek.
  • Podijeljena su priznanja članovima za 10,15 i 30 g. članstva.

Zaključeno je da nas u Regiji čeka još nekoliko lijepih akcija i koncerata u Lipnju i pozvani smo na svečani bal LC Novigrad 24. lipnja.

Predsjednik Regije Radovan Mihelić zahvalio se svim klubovima na predanom radu i odličnom odazivu na sve sastanke, jer ovo je posljednji sastanak u ovom sastavu.

Vidimo se na konvenciji u Osijeku!

Služimo!