Održan 3. sastanak Regije Zapad

LionsHR Adminis... 1 ožujka, 2013 - 21:33

U rijeci je 13.02.2013. u restoranu "Municipij održana 3. sjednica Regije Zapad. Sudjelovalo je 6 predstavnika klubova s Regije. Pored uobičajenog pregleda aktivnosti, kao i izvršenja administrativno-tehničkih obveza, najveća pažnja posvećena je pripremi sjednice Proširennog kabineta guvernera u Rijeci. Predstavnica LC Korza i ZC Lidija Starčević upoznala je skup, pored priprema za sjednicu i sa humanitarnom večeri (petak), kojom se, uz prikupljanje sredstava za kupnju računala za mladu umjetnicu koja je 100% invalid i crta ustima, slavi i peta obljetnica osnivanja kluba.

Na sjednici je podneseno i izvješće Izbornog povjeranstva u koje je izneseno da su do propisanog roka pristigle dvije nominacije iz LC Pula i LC Rijeka. Izborno povjerenstvo će se uskoro sastati i provjeriti pravovaljanost nominacija, nakon čega slijedi proces glasovanja u klubovima.

Dodatne informacije naći ćete u priloženom zapisniku.