Održan 18.Humanitarni bal LC Poreč u korist udruga i potrebitih

LionsHR Adminis... 9 prosinca, 2015 - 15:53

Održan 18.Humanitarni bal LC Poreč u korist udruga i potrebitih

U Poreču je u subotu 05.12.2015 g. održan 18.Humanitarni bal Lions kluba Poreč povodom kojega i na njemu prikupljeno 60.000 kn za rad udruga invalida i potrebitih sa područja Istre. Na balu je bilo prisutno 160 Lionsa i Leića iz cijele Hrvatske kao i prijatelja Lions kluba Poreč. Možemo slobodno reći da je ovaj događaj postao nezaobilazna točka u ovom razdoblju u Poreču jer se tražila i karta više. Na uvodnoj svečanosti prisutne je pozdravio predsjednik kluba Jusuf Šehanović, dogradonačelnica grada Poreča Nataša Basanić Čuš te Guverner distrikta Hrvatska Dražen Melčić. U umjetničkom programu je nastupila Jasmina Makota iz Pule. Na svečanosti su dodijeljena priznanja LC poreč i guvernera distrikta  istaknutim klubovima i pojedincima.

U tijeku večeri sredstva su se prikupljala iz prodaje lutrije i vina,aukcije vina i slika.

LC Poreč zahvaljuje svim donatorima i medijskim pokroviteljima koji su nam pomogli da prikupimo toliko sredstva kao i Guverneru koji je odabrao Poreč za kabinet kao i LC Zrinjevac čije članice su došle u Poreč u velikom broju u povodu bratimljenja sa LC Poreč.

Vidimo se i dogodine.