ODRŽAN 1. ZOOM SASTANAK BUDUĆIH ČLANOVA VIRTUALNOG LIONS KLUBA DISTRIKTA 126 HRVATSKA

Slika korisnika Robert Sedak
Robert Sedak 5 travnja, 2024 - 19:40

U skladu sa Strategijom našeg Distrikta-126 Hrvatska i zadanim ciljem osnutka barem jednog novog Lions kluba u mandatu  Guvernera Milorada Stanića, 4. travnja 2024. u 18:00 sati održan je prvi zoom sastanak budućih članova virtualnog Lions kluba.

Guverner Milorad Stanić uvodno je pozdravio sve prisutne i zaželio uspješnu realizaciju osnutka novog kluba. Uz osnovne informacije o tome tko su i što rade Lionsi, prezentiran je hodogram potrebnih predradnji za osnivanje kluba. Prisutni su također imali priliku upoznati se s radom virtualnih Lions klubova u svijetu i mogućnostima služenja usprkos fizičkoj dislociranosti. Nakon službenog dijela sastanka u neformalnom razgovoru koji je pokrenut na inicijativu našeg Guvernera svi izrečeni komentari prisutnih bili su  iznimno ohrabrujući i pozitivni. Sljedeći korak je distribucija i potpisivanje Upitnika/Pristupnica koje je proširenom GET timu već pripremio naš Tajnik, Zlatko Janković Miloš. Osnivanje novog virtualnog Lions kluba planira se do kraja ove Lions 2023/2024 godine.  Kontakt osoba za sve koji žele dodatne informacije ili upis u novi virtualni klub je Mirjana Čusek-Slunjski, GET koordinatorica Distrikta 126 Hrvatska. E-mail: virtual.klub.d126@gmail.com ili telefon: 0915308324.