Obraćanje IPDG Gorana Šarića Lionsima Hrvatske

LionsHR Adminis... 2 srpnja, 2017 - 00:35

Dragi Lionsi,

Velika mi je čast obratiti vam se na kraju svog mandata koji se odigravao u stotoj godini lionizma. Ta veličanstvena obljetnica sve nas je inspirirala da odradimo jednu dobru godinu punu velikih akcija koje su pomogle mnogim potrebitima u našoj domovini.

Neizmjerno smo ponosni što pripadamo tom krugu ljudi koji već stotinu godina čine dobro i time ostavljaju duboki trag u svom društvenom okruženju.

Od srca se zahvaljujem svom timu, predsjednicima klubova, kao i svim članovima našeg distrikta od Dubrovnika do Vukovara,  koji su svoje slobodno vrijeme posvetili radu za našu organizaciju i pomogli nam da ispunimo ovu godinu značajnim humanitarnim rezultatima.

Ciljevi naše organizacije za slijedećih sto godina postaju još ambiciozniji, jer nažalost broj potrebitih se ne smanjuje, već upravo suprotno, postaje sve veći. Svjedoci smo mnogih političkih i elementarnih katastrofa koje ih proizvode i ne vidimo puno dobre volje da se budućnost svijeta okrene prema nekom boljem smjeru.

No, mi smo tu da damo svoj doprinos i u tome nas ništa ne može omesti. Zajedno ćemo nastaviti i u slijedećoj Lions godini pod geslom 'anđela humanosti' kojim nas inspirira naš novi Guverner.

Semper pro vobis

Vaš Goran Šarić, IPDG