Obraćanje DG Nade Arbanas Lionsima i Leićima u D-126 Hrvatska

LionsHR Adminis... 4 svibnja, 2014 - 23:02

Dragi Lionsi i Leići,

Nalazimo se travnju mjesecu kada nas očekuju nove aktivnosti u klubovima i distriktu, a jedna od najvažnijih su svakako izbori novih rukovodstava klubova do kraja mjeseca.

Svim klubovima želim da održe uspješne skupštine i izaberu dobro novo rukovodstvo koje će u narednoj Lions godini voditi vaš klub i ostvariti zacrtane programe.

Također vas molim, obratite pozornost  ispunjavanju obveza koje ste bili dužni ispuniti do sada /plaćanje članarine LCI,Distriktu, ispuniti MMR i Activity report/.

Molim sadašnje rukovodstvo da odmah nakon održane skupštine ispuni obrazac PU 101 na My LCI vašega kluba i jedan primjerak sa weba  pošaljete tajniku kabineta na tajnik@lions.hr, ili  ukoliko to ne možete napraviti na web-u, isto napravite na obrascu koji vam šaljemo u privitku i također pošaljete na istu mail adresu.

Kao što vam je poznato,  naši klubovi nakon Konvencije ,koju ćemo ove godine održati u Vodicama 31.svibnja, u najvećem broju slučajeva smanje ili prestanu aktivnosti preko ljeta. Molim vas da izbjegnete tu dosadašnju praksu. Trebalo bi svakako ostaviti dežurne timove za svaki mjesec i predvidjeti po neku manju akciju. Tako ćemo izbjeći jedno razdoblje bez aktivnosti.

Dragi Lionsi i Leići, u nadi da ćemo sve zacrtano do kraja mandata uspješno obaviti / Izbori, PKG u Umagu, Konvencija Lionsa i Leića  u Vodicama, Kamp i razmjena mladih u Zaostrogu / najsrdačnije vas pozdravljam i želim vam se zahvaliti na bezbroj predivnih akcija koje ste odradili u ovoj Lions godini u korist potrebitih.

U povodu uskršnjih blagdana svim Lionsima i Leićima u D -126 Hrvatska te njihovoj obitelji, želim  SRETAN USKRS  , uz veliku zahvalu za vašu brigu i potporu u najtežim trenucima moje bolesti koji su iza mene.

Od srca,

Vaša  Nada Arbanas DG