Objavljena 150-ta vijest o aktivnostima Hrvatskih Lionsa i Leića

LionsHR Adminis... 9 siječnja, 2013 - 08:20

Dragi moji Lions i Leo prijatelji,

Prijatelji Lionsa i Leića.

Danas smo objavili 150-tu vijest na našem webu www.lions.hr od početka ove Lions godine (01.07.) što je dobra vijest i veliki uspjeh. Ne samo zbog toga što se većina klubova potrudila da pošalje i tekst i slike o tome što su radili, već više zbog onoga što je objavljeno u tim vijestima. Svaka ta vijest je i radost za puno ljudi kojima je u ovim teškim vremenima naša pomoć bila potrebna. Svaka akcija koja izmami osmjeh bolesnog djeteta,svaka pomoć socijalno ugroženima,svaka donacija udrugama invalida,svaka kuna za školovanje darovitih, svaka kupovina medicinske opreme ili edukacija djece u miniranim područjima da se čuvaju mina, vrijedne su akcije  naših klubova koje su zabilježene u ovim vijestima. Sve naše aktivnosti zaslužuju da se objave u javnosti ,jer bez tih naših malih i velikih akcija svijet bi bio siromašniji i nehumaniji,a mnogi ljudi bi bili zaboravljeni i tužni.

Zato dragi moji Hrvatski Lionsi budite ponosni na učinjeno i hvala vama i svim ljudima dobre volje što su sudjelovali i pomogli u našim akcijama. Mi ćemo se i dalje truditi da vaše priloge objavljujemo što brže možemo na naš web i facebook, jer se radujemo svakom vašem postignuću zajedno sa vama.

We Serve!

Sa sloganom našeg ovogodišnjeg guvernera; Slogom do uspjeha!

Sve vas lijepo pozdravljam i želim još puno humanih akcija u ovoj Lions godini i samo šaljite vijesti,

Vaš tajnik Zlatko.