Obilazak Iloka, Vukovara i odavanje počasti Vladi Huberu u Županji

LionsHR Adminis... 25 rujna, 2018 - 14:20

Članice LC Zrinjevac su organizirali putovanje u Vukovar i Ilok iz Zagreba autobusom kojem su se pridružili članice i članovi LC iz Griča,Lenucija,Šibenika,Zadra ,Novigrada i Poreča.
Kako posjet Vukovaru i Iloku ne bi ostao samo na posjetu Lions vinogradu dobrote organizirale su nam i kulturno-povijesno razgledanje Iloka kao i posjet mjestu najvećeg stradanja branitelja i građana Vukovara na Ovčari i spomen groblju gdje smo im odali počast paljenjem svijeća.
Isto tako prije odlaska smo obišli Muzej vučedolske kulture koji je oduševio sve prisutne svojom prezentacijom i arhitekturom.
U povratku smo posjetili grob našeg nedavno preminulog člana iz LC Novigrad Vlade Hubera u Županji i odali mu počast paljenjem svijeća i polaganjem cvijeća uz prisustvo njegove supruge Ane.
Iako umorni zbog cjelodnevnog putovanja svi prisutni u autobusu su bili ispunjeni sa zadovoljstvom i srećom da su mogli biti prisutni na prelijepoj akciji lionsa i obići ova mjesta stradanja , povijesti i kulture, upoznati još jedan kraj naše domovine i na kraju odati počast predivnom čovjeku i Lionsu Vladi Huberu.