Nove snage u LC Rijeka

Slika korisnika Mirela Marin
Mirela Marin 28 ožujka, 2024 - 19:51

Nove snage u LC Rijeka
Svečana sjednica LC Rijeka održana 27.ožujka 2024. u Hotelu Bonavia u Rijeci obilježena je pridruživanjem dviju novih članica Anamarie Amižić i Dunje Vladislović.

Prisustvovali su članovi kluba, a ceremoniju prijema dodatno je uveličala prisutnost guvernera Distrikta Milorada Stanića i njegove supruge Grete.
Ceremoniju je vodio ceremonijar kluba , Bojan Šober.
Guverner Stanić osobno je uručio značke novim članicama, a predsjednica kluba Mirela Marin dodijelila je potvrde o članstvu i poželjela dobrodošlicu u klub. Kume novih članica Martina Piškor i Olga Šober primile su potvrde o kumstvu.
Nakon formalnog dijela, članovi kluba zajedno s guvernerom Stanićem i njegovom suprugom nastavili druženje, razmjenjujući ideje u opuštenoj i prijateljskoj atmosferi.
Novopridošle članice unose svježe ideje i entuzijazam u klub te će biti od velike pomoći klubu u ostvarivanju novih projekata i ciljeva.