Nove članice Lions kluba Korzo

Slika korisnika Ljiljana Škugor
Ljiljana Škugor 13 prosinca, 2023 - 11:32

Svečani prijem novih članica, dodjela priznanja za poseban humanistički doprinos u lionizmu i nagrade excellence award za 2022./23. godinu, obilježili su adventsku večer članica Lions kluba Korzo kojoj je prisustvovao i Milorad Stanić, guverner Distrikta 126. Hrvatska. Pozdravljajući prisutne Stanić je uputio posebne pohvale našem klubu, a s nekoliko rečenica podsjetio je na lionistički pokret u svijetu.

- Ta najveća svjetska nevladina humanitarna organizacija s nekoliko milijuna članova ima sjedište u Ujedinjenim narodima i pomaže u nizu gorućih svjetskih problema, od zloćudnih bolesti do ekologije i zaštite okoliša, rekao je Stanić.

U nastavku svečanosti u klub su primljene nove članice i to Dunja Siuc Valković, Iva Mladenić Radošević i Halima Podrug. Njima je lions značke uručio Milorad Stanić, kao i našoj volonterki Vlasti Gregurić Karabegović za humanitarni rad u dječjem domu.

Predsjednica kluba Loredana Maras uručila je cvijeće i prigodne darove, a večer je nastavljena u opuštenoj, srdačnoj i prijateljskoj atmosferi.