Nova članica Lions kluba Zadar

LionsHR Adminis... 16 prosinca, 2020 - 19:01

U utorak, 15. prosinca nova članica Lions kluba Zadar postala je Nela Šarić koja je svoju prisegu dala na sastanku kluba održanom, na danas uobičajen način, virtualnim putem preko platforme Zoom. Sastanak je vodio predsjednik kluba Nikša Milić a uključila se i guvernerica Vinka Mitrović koja je čestitala i novoj članici i klubu te im poželjela uspješan daljnji rad.

Zadarska sopranistica, Nela Šarić  je magistra muzike i trenutačno radi kao učiteljica glazbene kulture. Ostvarila je već zavidnu karijeru, sa cijelim nizom uspješno otpjevanih uloga i brojnim nagradama na prestižnim međunarodnim natjecanjima. Sa zadarskim je Lionsima surađivala tijekom svih pet godina u kojima je klub vodio akciju za obnovu i uređenje Kneževe palače i njene Koncertne dvorane. Kao kandidatkinja za članstvo predložila je akciju za nabavku novih i uređenje postojećih ležajeva za roditelje mališana koji se liječe na odjelu pedijatrije u zadarskoj bolnici i ta je akcija pri kraju realizacije. Pratila je već i edukaciju za nove članove i u Lions obitelj ulazi, rekla je, spremna i otvorena za davanje svog doprinosa humanitarnim aktivnostima i ciljevima lionizma.

Nakon ovogodišnjeg značajnog osipanja članstva iz svojih redova, zadarski su Lionsi s veseljem prihvatili novu članicu vjerujući da je njezin prijem početak kadrovske obnove kluba koji, međutim, ni u nezavidnim okolnostima nije prestao s aktivnostima i provođenjem humanitarnih akcija.