NCLC Varaždin Millennium Vas poziva na 8. humanitarni maskenbal

NCLC Varaždin Millennium Vas poziva na 8. humanitarni maskenbal

14.veljače 2015.

Drage sestre i braćo,

čast nam je pozvati vas na tradicionalni humanitarni maskenbal, koji se ove godine održava u suradnji sa HNK Varaždin.

Maskenbal će se održati 14.veljače 2015. u 21 sat u Scena & Bar Rogoz u Varaždinu (podrumska scena u sklopu HNK; ulaz od strane parka-fontane), a ulaznica za događaj je 50 kuna.

Cilj ove humanitarne akcije je prikupljanje sredstava za stipendiranje slijepe osobe - Anje Maltarski, dugogodišnje članice Udruge slijepih Varaždinske županije i uspješne studentice diplomskog studija sociologije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu. Akcijom se odazivamo zajedničkoj inicijativi i zamolbi Udruge slijepih Varaždinske županije i Hrvatske Zaklade za školovanje slijepih „Marko Brkić“.

Očekuje vas odlična zabava uz DJ Double Trouble, humanitarni live band Kriglbojs te plesačice Univerzalnog plesnog studija "Feel", a uz to vas očekuje i pića po promotivnoj cijeni, tombole te izbor najboljih maski uz razne nagrade.

Obradovat ćete nas ukoliko nam se pridružite ovoj hvalevrijednoj akciji te Vam svima unaprijed zahvaljujemo.

Radujemo se Vašem dolasku. Molimo proslijedite ovaj srdačan poziv svojim članovima te podijelite s nama radost druženja i darivanja.

Dobro nam došli!

New Century Lions Club "Varaždin Millennium"