NCLC Varaždin Millennium uručio donaciju za stipendiranje studentice Anje

LionsHR Adminis... 17 travnja, 2018 - 23:22

U nedjelju, 8.4.2018. u prostorijama Udruge slijepih Varaždinske županije, predsjednica Lions kluba NCLC „Varaždin Millennium“ Karmenka Medenjak svečano je uručila donaciju za stipendisticu Anju Maltarski. Donaciju je u ime Hrvatske zaklade za školovanje slijepih „Marko Brkić“ preuzeo Davor Janjušević, predsjednik Udruge slijepih Varaždinske županije, koji je zahvalio Lionsima na svesrdnoj pomoći i dugogodišnjoj uspješnoj suradnji.

Donacija je prikupljena humanitarnom akcijom „Humanitarni maskenbal 2018.“ koji je održan u veljači u Medinoj škrinji u Varaždinu. Akcija je imala za svrhu prikupiti financijska sredstva za stipendiranje slijepe studentice Anje Maltarski, iznimno uspješne studentice prve godine diplomskog studija sociologije i pedagogije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu, te dugogodišnje članice Udruge slijepih Varaždinske županije. Akcija je bila i više nego uspješna, a prilog tome govori da je u tu svrhu prikupljen iznos od 12.404,39 kuna kojim je osigurano čak dvogodišnje stipendiranje.

Još jednom od srca zahvaljujemo svim Lionsima i prijateljima koji su došli i podržali ovu humanitarnu akciju, jer bez vaše podrške naš cilj ne bi bio ostvariv, a Anji želimo puno uspjeha u daljnjem studiranju.

Mi služimo!

NCLC Varaždin Millennium