NCLC Varaždin Millennium u svibnju donirao hranu u humanitarnoj akciji „Nedjeljni ručak za beskućnike“

LionsHR Adminis... 14 lipnja, 2015 - 13:07

NCLC Varaždin Millennium u svibnju donirao hranu

u humanitarnoj akciji „Nedjeljni ručak za beskućnike

Članovi NCLC Varaždin Millennium-a organizirali su tijekom mjeseca svibnja humanitarnu akciju donacije hrane „Nedjeljni ručak za beskućnike“. Hrana je donirana Udruzi Novi put u Varaždinu u sklopu kojeg se nalazi Prihvatilište za beskućnike, a koja svojim kapacitetom zbrinjava 14 beskućnika.

S obzirom da se beskućnici hrane u Caritasu, a isti nedjeljom ne radi, oni za taj dan nemaju organiziranu prehranu. Stoga je klub pokrenuo akciju koja je realizirana u 4 dijela - svaki petak u mjesecu svibnju članovi kluba su kupili potrebne namirnice za nadolazeći nedjeljni ručak za korisnike Udruge/Prihvatilišta za beskućnike te im iste donirali. Navedenom donacijom klub NCLC „Varaždin Millennium“ osigurao je beskućnicima nedjeljni doručak, ručak i večeru tijekom cijelog svibnja 2015.g. Sveukupna vrijednost donirane hrane je 2011,44 kn, a novčana sredstva osigurana su iz klubske blagajne.

Mi služimo!